Vyformovaná postava bez námahy s Vacu Fit, Vacu Thermal, VibFitForm alebo Rollen

City wellness, okres Košice IV, Košice - Staré Mesto City wellness, okres Košice IV, Košice - Staré Mesto (mapa)

Cena od 3,90 € Kúpiť od 3,90 €

od 3,90 €

Bežná cena: 6,50 - 40,00 €

Nákupom získate minimálne 3 body

Priali by ste si, aby stroje za vás odmakali všetku drinu? Vďaka kombinácii týchto prístrojov dosiahnete viditeľné výsledky na problematických partiách ako sú brucho, boky, zadok a stehná. Stačí vám stráviť 30 minút v špeciálnej kabíne a vďaka pôsobeniu aeróbnej činnosti sa všetky vaše tuky rozpustia rýchlo a účinne.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,6

Vynikajúce hodnotenie

23 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Odbúranie tukových vankúšikov rýchlo a efektívne Odbúranie tukových vankúšikov rýchlo a efektívne

Úprava cirkulácie krvi a lymfy, detoxikácia organizmu Úprava cirkulácie krvi a lymfy, detoxikácia organizmu

Veľmi dobré hodnotenia od vás - zákazníkov Veľmi dobré hodnotenia od vás - zákazníkov

Nachádza sa cca 200 m od Auparku Košice Nachádza sa cca 200 m od Auparku Košice

Covid opatrenia

Prehľad aktuálnych opatrení platných od 19.01.2022. Zistiť viac

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich 4 možností

od 3,90 €

Bežná cena: 6,50 - 40,00 €

Nákupom získate minimálne 3 body

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

City wellness má pre vás ešte aj tieto ponuky

Zobraziť všetky ponuky ( 4 )

City wellness

Priali by ste si, aby stroje za vás odmakali všetku drinu? Vďaka kombinácii týchto prístrojov dosiahnete viditeľné výsledky na problematických partiách ako sú brucho, boky, zadok a stehná. Stačí vám stráviť 30 minút v špeciálnej kabíne a vďaka pôsobeniu aeróbnej činnosti sa všetky vaše tuky rozpustia rýchlo a účinne.

Čo je VibFitForm?

Je úplnou novinkou v salóne, ide o prístroj, ktorým na základe vibrujúcej platformy dochádza k rýchlej kontrakcii svalov. Umiestnením cvičenca na túto platformu vždy v inej pozícii dosahujeme kontrakciu rôznych svalov a svalových skupín vo veľmi vysokých intervaloch. Aplikovanie tohto cvičenia trvá len 12 minút, práve vďaka vysokej intenzite pohybu svalov. Prostredníctvom množstva pozícií a rôznej frekvencie, ktoré tu môžeme aplikovať, je VibFitForm vhodný pre rôzne vekové kategórie.

Prečo to funguje?

VibFitForm pozostáva z vibračnej podložky, na ktorej robíte odporúčané pozície. Vibrácie tejto podložky spôsobujú, že vo svaloch dochádza k veľmi rýchlemu striedaniu sťahu a uvolnenia. Táto vysoká frekvencia vibrácie zabezpečí, že cvičíte len 12 minút, pretože silné vibrácie podložky stroja robia cvičenie vysoko intenzívnym.

Účinky VibFitForm

Týmto krátkym, ale intenzívnym cvičením dosiahnete rýchle spevnenie svalstva celého tela, hlavne stehien, lýtok, rúk, ale aj brucha.

Ako dosiahnuť maximálne výsledky

Optimálne je cvičiť na VibFitForm 3 x do týždňa.

Kontraindikácie

 • horúčkovité stavy
 • osteoporóza
 • ochorenia pohybového ústrojenstva

Vacu Fit alebo Vacu

Vacu Fit a Vacu Thermal sú prevratné prístroje od jedného výrobcu, s ktorými dosiahnete viditeľné výsledky na problematických partiách ako sú brucho, boky, zadok a stehná. Ide o rýchle a účinné spaľovanie tukov a formovanie postavy pri 30 minútovej aeróbnej činnosti v špeciálnej kabíne. Obidva stroje sú založené na rovnakom princípe. Stačí cvičiť 30 min. aeróbnu činnosť, pretože v kabíne sa nachádza urýchľovač spaľovania tukov - podtlak alebo infražiarenie!

Ktorý si mám vybrať

Odporúča sa vyskúšať obidva typy strojov a skúsiť, ktorý vám viac vyhovuje. Všeobecne je eliptický typ pohybu u Vacu Thermal považovaný za trošku náročnejší ako bežiaci pás vo Vacu Fit. Pre milovníkov tepla a potenia odporúčame Vacu Thermal. No ideálne je tieto stroje striedať, nakoľko telo si časom na jeden typ záťaže zvykne a nedosahuje už maximálny chudnúci efekt. Na jednu permanentku môžete absolvovať oba typy týchto strojov.

Účinky:

 • rýchle a výrazné spaľovanie tukov na bruchu, bokoch, zadku a stehnách
 • formovanie postavy
 • pôsobí proti celulitíde, pleť je pri pravidelnom cvičení hladšia a mäkšia
 • úprava cirkulácie krvi a lymfy, detoxikácia organizmu
 • nárast vitálnosti

Ako dosiahnuť maximálne výsledky

Pre výrazný efekt sa odporúča tri cvičenia do týždňa, pre stabilizovanie dosiahnutých výsledkov postačí cvičenie jeden alebo dva krát do týždňa. Pre maximálny účinok je vynikajúce naniesť pred cvičením proti celulitíde.

Kontraindikácie

 • srdcový kardiostimulátor
 • zápal v organizme
 • tehotenstvo
 • hypo a hypertenzia
 • epilepsia
 • porucha štítnej žľazy
 • žilové zápaly
 • trombóza
 • otvorené rany
 • užívanie antibiotík
 • astma

Rollen

Je moderná metóda štiepenia a odbúravania tukov nechirurgickým zásahom. Je to účinný masážny stroj, ktorý pri pravidelnom používaní dokáže dobre tvarovať postavu, odstrániť celulitídu a zmenšiť objem masírovaných partií. Masáž prebieha tak, že postupne podľa odporúčanej chronológie masírujete jednotlivé partie tela s dodržiavaním základného pravidla - podpory prúdenia krvi od periférií smerom k srdcu. K tejto procedúre je potrebné si priniesť ponožky a dlhé tepláky bez zipsov a ozdôb, ktoré by mohli tlačiť.

Masážou na tomto prístroji sa ošetrované partie tela silne prekrvia. Látková výmena v tukových bunkách sa tým zdvojnásobí až strojnásobí. Výsledkom toho je, že sa spaľujú živiny a odbúrava sa tuk. Rollen neodstraňuje vodu, ale pôsobí priamo na podkožné tukové bunky, preto sú úbytky v centimetroch trvalejšie. Ako sprievodný jav sa môže dostaviť svrbenie masírovaných partií, čo je znak správneho prekrvenia pokožky.

Kontakt

City wellness

City wellness

Krivá 25
04001 Košice
Slovensko
055/6257 187, 0915 507 222

recepcia@cw-kosice.sk
www.cw-kosice.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem