Cena  269,00 € Kúpiť 269,00 €

269,00 €

Bežná cena: 450,00 €

Nákupom získate minimálne 269 bodov

Dlhá platnosť

Kurz potápania pre začiatočníkov alebo pokročilých v päťhviezdičkovom potápačskom centre Academia Aquatica s 20-ročnou praxou. Staňte sa certifikovaným potápačom a otvorte bránu poznania a pole nesmiernych možností.

Uložiť Sledovať Zdielať

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 616 840 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Päťhviezdičkové potápačské centrum Päťhviezdičkové potápačské centrum

Patrí medzi špičku na Slovensku Patrí medzi špičku na Slovensku

Vydanie medzinárodnej doživotne platnej licencie PADI z USA Vydanie medzinárodnej doživotne platnej licencie PADI z USA

Zapožičanie potrebného výstroja v cene Zapožičanie potrebného výstroja v cene

Covid opatrenia

Prehľad aktuálnych opatrení platných od 19.01.2022. Zistiť viac

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich možností

269,00 €

Bežná cena: 450,00 €

Nákupom získate minimálne 269 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Viac informácií

Kurz potápania pre začiatočníkov alebo pokročilých v päťhviezdičkovom potápačskom centre Academia Aquatica s 20-ročnou praxou. Staňte sa certifikovaným potápačom a otvorte bránu poznania a pole nesmiernych možností.

Teória a samoštúdium

Kurz môžete začať kedykoľvek! Po odovzdaní prihlášky totiž získavate kurzový manuál a výukové DVD. Sami najlepšie viete, kedy ste pripravení sa učiť, a preto fáza získavania nevyhnutných teoretických znalostí je presunutá do pohodlia vašej obývačky.

Pochopiteľne, že vedomosti bude preverovať Academia Aquatica a ďalej rozvíjať na teoretických stretnutiach. Ich počet a hodiny konania závisia od formy kurzu, ktorú si zvolíte. Manuál má 5 kapitol, no pokiaľ je súboj s časom bežnou súčasťou vášho života, zvoľte si radšej integrovanú formu výuky.

Bazén

BAZÉN (alebo príbrežná zóna jazera)  

Už po prečítaní úvodnej kapitoly manuálu môžete začať s osvojovaním si základných zručností prístrojového potápania. Deje sa tak pod vedením inštruktora v bazénových alebo bazénu podobných podmienkach. Úvodné cviky sa precvičujú v plytkej vode, čo znižuje prípadný stres a posilňuje sebadôveru.

Približne dvadsať cvikov si osvojíte postupne a v správnom poradí. Sú zoskupené do piatich blokov, no pokiaľ máte talent, zvládnete ich hravo aj za 2 hodiny.

Jazero

VOĽNÁ VODA (jazero)

Používať bezpečne potápačský výstroj sa naučíte v bazéne, ale skutočným potápačským prostredím je až voľná voda. Tou sa rozumie jazero, more či iná prírodná plocha väčšej hĺbky a rozmeru. Prírodné prostredie voľnej vody je menej predvídateľné než bazén, či chránená príbrežná zóna, a preto ponory na takejto lokalite tvoria tiež súčasť začiatočníckeho kurzu.

Počas 4 ponorov si otestujete získané zručnosti z bazéna v podmienkach, kde ich budete v reálnom živote využívať. Samozrejme, aj táto vaša skúsenosť bude pod inštruktorským dohľadom. Ukončením posledného ponoru sa stanete certifikovaným potápačom a zistíte, že brána poznania sa vám tým neuzavrela. Práve naopak, pred vami je teraz pole nesmiernych možností....

Zľava na začiatočnícky kurz potápania podľa osnov najpopulárnejšej asociácie rekreačného potápania PADI umožní získať medzinárodnú potápačskú licenciu za bezkonkurenčnú, takpovediac nákladovú cenu.

Cena kurzu obsahuje profesionálnu inštruktáž, výukový materiál pre samoštúdium a teoretické stretnutia, medzinárodnú doživotne a celosvetovo platnú licenciu PADI.

Hĺbkový limit pri licencii OWD je 18 m. Cena v prípade kurzu zahŕňa aj potápačský denník a zapožičanie kompletného potápačského výstroja mimo tzv. ABC (maska+dýchacia trubica+plutvy), ktoré je z hygienických dôvodov vhodné mať vlastné.

Na kurzy sa vzťahujú štandardné organizačné podmienky zariadenia.  Potápačské centrum Academia Aquatica patrí medzi špičku na Slovensku a za 20 rokov vyškolila už vyše 3000 potápačov.

Kontakt

ACADEMIA AQUATICA

ACADEMIA AQUATICA

Mierová 111
82105 Bratislava
Slovensko
02/ 55 56 8282

info@academiaaquatica.sk
www.academiaaquatica.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem