Prejdite si prvú slovenskú via ferratu s horským sprievodcom

Outdoortour, okres Martin, Slovensko Outdoortour, okres Martin, Slovensko (mapa)

Cena  49,00 € Kúpiť 49,00 €

49,00 €

Bežná cena: 69,00 €

Nákupom získate minimálne 49 bodov

Dlhá platnosť

Úžasná príroda, horský vzduch, burcujúca voda a prekonanie vlastného Ja. Pre milovníkov prírody je tu túra s horským sprievodcom na 1. slovenskej Via ferrate HZS na Martinské hole. Ide o prvú zaistenú via ferratu (fixné laná, stupačky, rebrík, lanové mosty) na Slovensku vo Veľkej doline v Malej Fatre pri Martine.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,9

Vynikajúce hodnotenie

38 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

1. slovenská via ferrata v Malej Fatre pri Martine 1. slovenská via ferrata v Malej Fatre pri Martine

Túru vedie horský sprievodca UIMLA Túru vedie horský sprievodca UIMLA

Stredne náročná ferrata – potrebná je primeraná fyzická kondícia, turistická obuv a oblečenie Stredne náročná ferrata – potrebná je primeraná fyzická kondícia, turistická obuv a oblečenie

Pre skupiny možnosť výberu vlastného termínu Pre skupiny možnosť výberu vlastného termínu

Vyberte si z nasledujúcich možností

49,00 €

Bežná cena: 69,00 €

Nákupom získate minimálne 49 bodov

Outdoortour má pre vás ešte aj tieto ponuky

Outdoortour

Úžasná príroda, horský vzduch, burcujúca voda a prekonanie vlastného Ja. Pre milovníkov prírody je tu túra s horským sprievodcom na 1. slovenskej Via ferrate HZS na Martinské hole. Ide o prvú zaistenú via ferratu (fixné laná, stupačky, rebrík, lanové mosty) na Slovensku vo Veľkej doline v Malej Fatre pri Martine.

Pozbierajte sily, odvahu, turistické oblečenie i obuv a vydajte sa prežiť neobyčajný deň plný nových skúseností a nezabudnuteľných zážitkov. Pocity a výhľad budú určite stáť za to.

Čo zažijete?

Okrem toho, že vás naučia pohybovať sa po Via ferratách, naučia vás aj niečo z ich histórie, klasifikácie, metodiky, a to všetko v praxi. Čaká vás množstvo nových zážitkov a dobrodružstiev v nádhernom prostredí Malej Fatry.

Z praxe už majú odskúšané, že po oboznámení a predvedení, ako sa lezie po Via ferratách, zvládnu všetci účastníci Via ferraty od náročnosti A až po C. Čo predstavuje najťažšie úseky na Ferrate HZS. Pre každý prípad bude mať horský sprievodca pri sebe lano, ktorým vás v prípade potreby zaistí.

Ide o stredne náročnú túru, pri ktorej prekonáte 800 výškových metrov. Vyžaduje si primeranú fyzickú kondíciu, turistickú obuv a oblečenie.

Čo sú Via ferraty? 

V jednoduchosti sú to zaistené cesty – horské chodníky, ktoré sa nachádzajú v skalnom teréne: skalné steny, hrebene, rokliny, tiesňavy, jaskyne... Zaistené sú oceľovým lanom, ku ktorému je lezec pripojený pomocou tlmiču pádov. Je to z dôvodu bezpečnosti, nakoľko Via ferraty majú rôznu obtiažnosť  (od A až po F) od veľmi ľahkých až po extrémne náročné v kolmých a previsnutých skalných terénoch. Postup často uľahčujú umelé pomôcky, ako sú kovové kramle, stupačky, rebríky, mostíky...

CK Outdoor Tour

Outdoorová cestovná kancelária, ktorá sa zameriava na pohyb v horách po celý rok. Turistika, alpinizmus, horolezectvo, expedície, skialpinizmus, lyžovanie a samozrejme Via ferraty sú ich hlavné aktivity.
Túru vedie skúsený medzinárodný horský sprievodca, ktorý ovláda omnoho viac ako vás môže za jeden deň naučiť a tak sa ho neváhajte pýtať na čokoľvek, čo sa týka hôr a pohybu v nich.

Prvoradá je pre vaša bezpečnosť a spokojnosť. Každý účastník bude poistený. Poistenie zahŕňa cestovné poistenie a poistenie do hôr vrátane krytia zachraňovacích nákladov.

Kontakt

Outdoortour

Rybárska 1121/21
038 53 Turany
Slovensko
0905 682 854

ferraty@outdoortour.sk
www.outdoortour.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem