VYNIKAJÚCO HODNOTENÉ: Ručne vytvorená mandala od Ľuba Slejzáka, vzácne dielo pre váš domov

Ateliér Ľuba Slejzáka, Slovensko Ateliér Ľuba Slejzáka, Slovensko (mapa)

Cena od 29,00 € Kúpiť od 29,00 €

od 29,00 €

Bežná cena: 69 - 1 000,00 €

Nákupom získate minimálne 29 bodov

Ručne vytvorená mandala bude najpôsobivejším bodom vašej domácnosti. Čo vám napadne, keď sa na ňu zahľadíte? Možno nespustíte oči z prepracovaných detailov a každý deň objavíte nový. Možno si niečo tajne zaželáte. A keď sa vám zlepší nálada, upevní zdravie či pribudne viac peňazí na účte, poďakujte sa tomuto kúsku umenia. Autor do neho vložil svojich 15 rokov skúseností so zlepšovaním životov.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,4

Vynikajúce hodnotenie

16 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Originálny, skutočne osobný darček Originálny, skutočne osobný darček

Poštovné zahrnuté v cene Poštovné zahrnuté v cene

Dokázateľný vplyv na psychiku človeka i jeho prostredie Dokázateľný vplyv na psychiku človeka i jeho prostredie

Slovenský autor Ľubo Slejzák s vyše 3000 spokojných klientov Slovenský autor Ľubo Slejzák s vyše 3000 spokojných klientov

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich 5 možností

Váš vybraný typ mandaly:

od 29,00 €

Bežná cena: 69 - 1 000,00 €

Nákupom získate minimálne 29 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Viac informácií

Ručne vytvorená mandala bude najpôsobivejším bodom vašej domácnosti. Čo vám napadne, keď sa na ňu zahľadíte? Možno nespustíte oči z prepracovaných detailov a každý deň objavíte nový. Možno si niečo tajne zaželáte. A keď sa vám zlepší nálada, upevní zdravie či pribudne viac peňazí na účte, poďakujte sa tomuto kúsku umenia. Autor do neho vložil svojich 15 rokov skúseností so zlepšovaním životov.

Sila mandál

Čo dokáže mandala?

Zmierniť stres, odbúrať strach, podporiť vaše silné stránky, pritiahnuť do života nové príležitosti alebo dať vášmu životu nový zmysel. Dokáže splniť aj vaše želania, stačí si ich ujasniť. Slovenský autor Ľubo Slejzák vytvoril jedinečné know-how, v ktorom spojil prastaré učenie 5 elementov s metafyzikou mandaly. 

Za 15 rokov svojej profesionálnej mandalovej kariéry počul Ľubo už množstvo príbehov: veľa šťastných mamičiek, veľa narodených detí, sem-tam nejaké to uzdravenie, sem-tam hojnosť, nová láska, nová práca, vysnívaný domček a pod.

Skúsenosti zákazníkov

"Na posilnenie sebavedomia pracuje na 100 %. Dokážem ľuďom povedať to, čo som predtým nedokázala. Predtým som totiž nevedela povedať slovíčko "NIE", keď ma niekto o niečo požiadal." (Miroslava)

"Mám ju vyvesenú v izbe a zakaždým, keď sa na ňu pozriem, pociťujem pokoj a radosť :-)" (Marieta)

"Dnes mi prišla moja mandala a musím sa Vám veľmi pekne poďakovať. Je naozaj krásna a úžasná. Ste zlatý človek a ani neviem povedať, akú radosť ste mi práve urobili." (Petra)

"Chcem sa Vám poďakovať za osobnú mandalu, ktorá mi včera prišla. Je nádherná, žiari na celú izbu. Žltá bledšia aj tmavšia, oranžová a trocha hnedej - krásne to spolu ladí a je to krásne vyvážené." (Ľubica)

Anjelské mandaly

Anjelská mandala (3 typy)

1. Anjel lásky

Oživuje oblasť vzťahov a priťahuje nové príležitosti na nadviazanie hlbokého milujúceho vzťahu. Otvorenie sa v láske a otvorenie svojho srdca anjelskému vedeniu stačí na to, aby sa začali diať zázraky. Či už vo vzťahu, ktorý sa ochladil, alebo v úplne novom vzťahu. Anjel lásky je perfektný spoločník, užite si to!

2. Anjel hojnosti

Otvára nové príležitosti vo všetkých oblastiach, priťahuje hojnosť príjmov z nečakaných zdrojov, rozširuje horizonty. Stačí si to úprimne želať a otvoriť oči. Všade okolo nás sa neustále dejú zázraky. Anjelskú pomoc si netreba zaslúžiť, stačí o ňu požiadať. Anjel hojnosti nás všetkých miluje.

3. Anjel nových príležitostí

Otvára nové možnosti a ukazuje nám to, čo nevidíme. Ak sa v láske dokážeme otvoriť tomuto pôsobeniu, začnú k nám prichádzať nové príležitosti vo všetkých oblastiach života. Nechajte sa viesť, odovzdajte sa do vyššej moci, ktorá dokáže vytvoriť okolo vás šťastnú realitu.

Mandaly podľa výberu obdarovaného

Osobná, anjelská osobná, partnerská a rodinná mandala

Osobné, partnerské a rodinné mandaly sú výnimočné tým, že sú vytvorené podľa dátumu narodenia konkrétneho človeka. Všetky mandaly sú ako klasické obrazy na stenu. Namaľované na plátno, zarámované. Dopĺňa ich sprievodný list, do ktorého môžete napísať venovanie. 

1. Osobná mandala

Pre vytvorenie mandaly stačí vybrať požadovanú veľkosť a zadať meno a dátum narodenia + želanie, v čom by vám mala mandala pomôcť (želania, životné ciele). Vďaka originálnemu know-how vypočíta p. Slejzák vaše osobné energie a priradí k nim presne zodpovedajúce farebné frekvencie, ktoré sú harmonicky naladené do kruhu. Vznikne tak účinná mandala, ktorá vám môže v živote reálne pomôcť. K mandale dostanete i sprievodný list s podrobným opisom vašich energií, podľa ktorých bola mandala namaľovaná.

Účinky osobnej mandaly:

 • Uľahčuje koncentráciu
 • Podporuje sebavedomie a schopnosť učiť sa
 • Ak človek dôveruje mandale, môže mať liečivé účinky
 • Motivačný prostriedok na dosiahnutie cieľa
 • Otvára nové životné cesty a zmysel života
 • Podporuje duchovný rozvoj a prebudenie
 • Obracia pozornosť do vnútra, odkiaľ pramení pravé šťastie
 • Upokojuje myseľ a harmonizuje mozgové hemisféry
 • Harmonizuje a chráni interiér

2. Anjelská osobná mandala (NOVINKA)

Táto anjelská mandala má silné ochranné účinky a pomáha človeku viac sa otvoriť našim nebeským sprievodcom. Pre vytvorenie anjelskej osobnej mandaly stačí zadať krstné meno a dátum narodenia (presný čas nie je potrebný).

K mandale dostanete aj anjelský sprievodný list, v ktorom si môžete prečítať popis pôsobenia strážneho anjela na váš život, aké máte talenty a možnosti sebarozvoja, v ktorých vám váš osobný anjel rád pomôže.

3. Partnerská mandala (potrebné uviesť mená a dátumy narodenia oboch partnerov)

Podľa dátumu narodenia sa dajú vyjadriť aj energie dvoch rôznych osobností. Ich vzájomný vzťah sa dá vyjadriť farebne i tvarovo. V mandale sú ich energie prepojené a zosúladené, takže podporujú oboch partnerov v láske a rovnocennosti. K mandale je pripojený aj sprievodný list, v ktorom sa môžu partneri oboznámiť so svojimi čínskymi horoskopmi a lepšie sa tak navzájom pochopiť. V sprievodnom liste nájdu partneri svoje silné a slabé stránky.

4. Rodinná mandala (potrebné uviesť mená a dátumy narodenia všetkých členov rodiny)

Rodinná mandala harmonicky spája všetkých členov rodiny. Vytvára puto súdržnosti a stáva sa novodobým rodinným erbom. Do rodinnej mandaly môžete vložiť rôzne nesebecké želania, ktoré podporia nielen rodinu, ale aj širší okruh rodovo spriaznených duší. K mandale sa vyhotoví sprievodný list s charakteristikami všetkých rodinných príslušníkov.

Exkluzívna mandala Anjelské krídla

 • Exkluzívna ručne vytvorená mandala Anjelské krídla so zlatom a drahými kameňmi (1 x 1 m)
 • Najžiadanejšia exkluzívna mandala Ľuba Slejzáka
 • Obsahuje množstvo rôznych polodrahokamov, špeciálny symbol Triskelis, 24-karárové zlato a v noci svieti
 • Mandalu tvorí unikátny vesmírny symbol: Anjelské krídla archanjela Rafaela s čarovnou palicou Herma Trismegista a dvojicou prepletených hadov. Tento symbol sa v súčasnosti používa najmä v oblasti medicíny a mandala už pomohla mnohým ľuďom aj so zdravotnými ťažkosťami
 • Špeciálne harmonizačné účinky sú najmä v oblasti chrbtice, ale pôsobí uvoľňujúco na celý organizmus. Prepletené hady pripomínajú kód DNA, s ktorým dokáže mandala za určitých špeciálnych podmienok harmonicky spolupracovať
 • Do kompetencie archanjela Rafaela patrí liečiteľstvo, cestovanie, finančné aktivity, obchod, informačné technológie, komunikácia
 • Túto mandalu vytvára autor nanovo a vždy je trochu iná. Môže byť ústredným ochranným symbolom pre celú rodinu, vtedy do rohov zakomponuje napr. osobné mandaly členov rodiny

Kontakt

Ateliér Ľuba Slejzáka

Ateliér Ľuba Slejzáka

Košická 13
05401 Levoča
Slovensko
+421 910651595

objednavky@mandala-fengshui.eu
mandala-fengshui.eu
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať