Letecký zájazd Paríž a Disneyland na 4 dni s ubytovaním v hoteli, raňajkami a prehliadkou mesta so sprievodcom

CK Royal Travel, Zájazd: Paríž - Francúzsko CK Royal Travel, Zájazd: Paríž - Francúzsko (mapa)

Cena 459,00 € Kúpiť 459,00 €

459,00 €

Bežná cena: 499,00 €

Nákupom získate minimálne 459 bodov

Dlhá platnosť

Špeciálny program v Paríži pre deti i dospelých s návštevou Disneylandu, Podmorského akvária, palácu objavov a vynálezov a mnoho ďalšieho. Počas zájazdu spoznáte nie len krásy Paríža s výhľadom z Eifelovky, z paluby výletnej lode, plávajúcej po Seine, pri prechádzke po jednom z najkrajších bulvárov sveta, Champs Elysées, nadýchate sa espritu bohémskej štvrte na Montmartri a ešte oveľa viac.

Uložiť Sledovať Zdielať

8,4

Veľmi dobré hodnotenie

26 hodnotení

8 zákazníkov odporúča
1 zákazníkov neodporúča

Prečo si vybrať túto ponuku

Konečné ceny bez skrytých poplatkov, najvýhodnejšie zájazdy na Slovensku Konečné ceny bez skrytých poplatkov, najvýhodnejšie zájazdy na Slovensku

Detailné informácie o zájazdoch vopred Detailné informácie o zájazdoch vopred

TOP sprievodcovia a programy zájazdov TOP sprievodcovia a programy zájazdov

50 000+ spokojných klientov od roku 2011 50 000+ spokojných klientov od roku 2011

Covid opatrenia

Prehľad aktuálnych opatrení platných od 19.01.2022. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich možností

Nákupom získate minimálne 459 bodov

CK Royal Travel má pre vás ešte aj tieto ponuky

Zobraziť všetky ponuky ( 4 )

CK Royal Travel

Špeciálny program v Paríži pre deti i dospelých s návštevou Disneylandu, Podmorského akvária, palácu objavov a vynálezov a mnoho ďalšieho. Počas zájazdu spoznáte nie len krásy Paríža s výhľadom z Eifelovky, z paluby výletnej lode, plávajúcej po Seine, pri prechádzke po jednom z najkrajších bulvárov sveta, Champs Elysées, nadýchate sa espritu bohémskej štvrte na Montmartri a ešte oveľa viac.

Program 4-dňového zájazdu:

 • Deň 1: odlet z Viedne do Paríža - prehliadka Paríža, plavba loďou

  Odlet v obedňajších hodinách z letiska Schwechat, prílet do Paríža, transfer súkromným autobusom do hotela, odloženie batožiny. Presun metrom do umeleckej štvrťe Montmartre nazývanej aj brucho Paríža, kde okrem iného vzhliadnete baziliku Sacre Coeur, najstarší parížsky kostola St. Pierre, či svetoznámy kabaret Moulin Rouge. V prípade záujmu možnosť plavby loďou (Bateaux Mouches) po rieke Seine - vyše hodinu trvajúca plavba Vám odhalí Paríž a jeho pamatihodnosti z iného uhla. Vo večerných hodinách návrat do hotela.

 • Deň 2: celodenný autobusový výlet - Disneyland s ohňostrojom

  Raňajky, presun metrom do centra. Výstup na Eiffelovu vežu - dominanta Paríža. Možnosť návštevy Parížskeho akvária, tzv. Cinéaqua, (najstaršie podmorské akvárium na svete), ktoré zahŕňa 3500 m 2 podzemia, v akváriách sa nachádza 500 druhov rýb,10 000 nepotravinových jedincov, 750 koralov, medúzy, 38 druhov žralokov zo siedmich morí v 3 miliónoch vody, počas dňa animácie, kŕmenia žralokov a iné. Možnosť návštevy Musée Grévin-Múzea voskových figurín, ktoré bolo založené v roku 1882 a ktoré zhromaždilo kolekciu voskových figurín nielen divadelných a filmových hviezd, ale tiež slávnych osobností z francúzskej histórie. V prípade, že máte radše zábavnú vedu, môžete navštíviť Palác objavov a vynálezov. Centrum vedeckej animácie, bolo založené v r. 1937 z iniciatívy fyzika Jean Perrina. Vďaka schémam, demonštráciám, praktickým exponátom a dokumentárnym filmom, môže verejnosť sledovať dejiny i posledné objavy vedy rôznych vedeckých odvetví. Súčasťou je i Planetárium. Vo večerných hodinách návrat metrom do hotela. 

 • Deň 3: Eiffelova veža, morské akvárium, Palác objavov, Planetárium a voskové figuríny

  Raňajky, transfer súkromným autobusom do Disneylandu. Celodenná návšteva Disneylandu, ktorý patrí medzi najobľúbenejšie  atrakcie pre deti i dospelých. Parížsky Disneyland má 2 časti, Park a Walt Disney park a Disney Štúdiá, ktoré zahŕňajú spolu cca 60 atrakcií, vrátane alegorických sprievodov, kolotočov a rôznych bludísk, program sa mení počas sezóny. V neskorých večerných hodinách slávny ohňnostroj, po skončení ohňostroja transfer súkromným autobusom do hotela.

 • Deň 4: Champs Elysées, nákupy - odlet z Paríža do Viedne

  Raňajky, odloženie batožiny do úschovne, presun metrom  na Champs Elysées s možnosťou výstupu na Víťazný oblúk. Možnosť nákupov. Návrat do hotela, transfer súkromným autobusom na letisko a odlet do Viedne v poobedňajších hodinách.

Ubytovanie:

Campanile Paris Est – Bobigny ***  ponúka 24-hodinovú recepciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie, lounge bar a reštauráciu. Nachádza sa 5 minút chôdze od stanice metra, z ktorej sa dostanete do centra Paríža za necelých 20 minút.Izby sú vybavené LED TV, príslušenstvom na prípravu kávy/čaju, vlastnou kúpeľňou so sušičom vlasov a toaletou. Raňajky formou bufetových stolov.  

 

Kontakt

CK Royal Travel

CK Royal Travel

Dunajská 4
811 08 Bratislava
Slovensko
+421 904 525 277

info@royaltravel.sk
www.royaltravel.sk
Zobraziť partnerskú stránku

HotelCampanile Paris Est – Bobigny ***

304, Avenue Paul Vaillant Couturier,
93000 Bobigny
Francúzsko


Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem