Zážitkový let pre 1 osobu na skvelom dizajnovom lietadle Bristell - aj s možnosťou pilotovania

Letisko Kvetoslavov, okres Dunajská Streda, Letisko Kvetoslavov (pri Šamoríne) Letisko Kvetoslavov, okres Dunajská Streda, Letisko Kvetoslavov (pri Šamoríne) (mapa)

Cena od 66,00 € Kúpiť od 66,00 €

od 66,00 €

Bežná cena: 90 - 159,00 €

Nákupom získate minimálne 66 bodov

Ak chcete zažiť niečo naozaj výnimočné, skúste sa vzniesť na oblohu a pokochať sa výhľadom na našu nádhernú krajinu z vtáčej perspektívy. K magickým výhľadom bude na vás pôsobiť pocit slobody a voľnosti trojrozmerného pohybu a k tomu vzrušenie z letu, ktoré môže vyvolať len malé športové lietadlo. A tým bude dolnoplošník Bristell NG5 v sexi športovom dizajne.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,8

Vynikajúce hodnotenie

6 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Dosahuje rýchlosť až 250 km/h Dosahuje rýchlosť až 250 km/h

Sexi športový dizajn s koženým interiérom Sexi športový dizajn s koženým interiérom

Výber trasy je na vás Výber trasy je na vás

Modré z neba v modernej a komfortnej podobe Modré z neba v modernej a komfortnej podobe

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich 4 možností

od 66,00 €

Bežná cena: 90 - 159,00 €

Nákupom získate minimálne 66 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Viac informácií

Ak chcete zažiť niečo naozaj výnimočné, skúste sa vzniesť na oblohu a pokochať sa výhľadom na našu nádhernú krajinu z vtáčej perspektívy. K magickým výhľadom bude na vás pôsobiť pocit slobody a voľnosti trojrozmerného pohybu a k tomu vzrušenie z letu, ktoré môže vyvolať len malé športové lietadlo. A tým bude dolnoplošník Bristell NG5 v sexi športovom dizajne.

Elita medzi športovými lietadlami

Letieť budete na úplne novučičkom dolnoplošníku Bristell NG5 v sexi športovom dizajne s koženým a grafitovým interiérom, ktorý je vybavený najmodernejšou avionikou, navigáciou, či dokonca autopilotom. Dosahuje rýchlosť až 250 km/h a patrí medzi elitu svojej triedy. Už len samotné posedenie v ňom, predstavuje komfortný zážitok, neporovnateľný so starými Cessnami 150.

Výber dĺžky letu:

A. 20 minút

Kratší časový úsek postačí na vzlet, pristátie a vodorovný let v okolí letiska. Z Kvetoslavova to v praxi najčastejšie znamená po senecké jazerá a späť alebo krátky prelet ponad lužné lesy medzi VD Gabčíkovo a starým tokom Dunaja. Pocity vzletu a pristátia sú autentické zážitky, samotný let pre krátkosť času odporúčame využiť na kochanie sa pohľadom nad prelietanou krajinu. Všeobecne je lepšie absolvovať let s trvaním aspoň 30 minút, no pokiaľ si nie ste istý vhodnosťou darčeka, toto môže byť alternatíva.

B. 30 minút

Stredne dlhý let s preletenou vzdialenosťou cca 80 km postačuje okrem vzletu a pristátia aj na vodorovný let po vzdialenejšom okolí. Obsahuje ukážku manuálnej pilotáže a predstavuje tiež možnosť siahnuť si na riadenie. V prípade lietadla Bristell určite zvýši čas aj na ukážku letu pomocou autopilota, podobne ako je to vo veľkých dopravných lietatdlách. Bežné trasy - ponda Dunaj na Devín a cez Kamzík, ponad mesto Bratislava nazad, VD Gabčíkovo, lužné lesy až po obec Sap.

C. 60 minút

Poskytuje dostatok času na komplexnejší a ucelený zážitok. Okrem vzletu a pristátia, má pasažier možnosť precítiť atmosféru cestovania malým športovým lietadlom. Trasa môže byť ľubovoľná alebo odporučená pilotom a preletená vzdialenosť bude približne 150 km. Pri takejto vzdialenosti  sa pod lietadlom prestriedajú rôznorodé prostredia - mesto s hradom, priehrada s dunajskými lužnými lesmi, kopce Malých Karpát aj poľnohospodárska krajina podunajskej nížiny. Pri troche odvahy si pasažier môže siahnuť aj na riadenie a vyskúšať, aký je to pocit ovládať lietadlo v trojrozmernom priestore a započúvať sa do leteckej rádiovej korešpondencie. V prípade voľby lietadla Bristell zvyšuje čas aj na ukážku letu pomocou autopilota a skúšku jeho ovládania.

D. 120 minút

Podobne ako je uvedené v bode C, ide o komplexný cestovateľský zážitok. Umožňuje však prelet na iné letisko vrátane pristátia a následne let naspäť. Možné je dohodnúť aj prestávku na kávu alebo obed v letištnej reštaurácii v Prievidzi, návštevu Aquaparku na Liptove alebo návštevu bojnickej ZOO a podobne.

Pre dosiahnutie dlhšieho letu je kupóny možné spolu kombinovať.

Kontakt

Letisko Kvetoslavov

Kvetoslavov 516
930 41 Kvetoslavov
Slovensko
+421 2 5556 82 82, +421 905 614 345

bristell.slovakia@gmail.com
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

X-BIONIC SPHERE približne 5 km Múzeum moderného umenia Danubiana približne 9 km Petržalská hrádza približne 13 km Vodný mlyn Jelka približne 14 km Kaštieľ Rusovce približne 15 km

Rusovský park približne 15 km Oáza Sibírskeho Tigra približne 15 km Orechová potôň (SLOVAKIA RING) približne 16 km Senec - Senecké jazerá približne 19 km Kráľová pri Senci (Sky Taxi) približne 19 km Zlaté Piesky približne 19 km Aquapark Senec približne 20 km Thermalpark Dunajská Streda približne 20 km Sad Janka Kráľa približne 21 km Múzeum včelárstva približne 21 km Kuchajda približne 21 km Slovenská národná galéria približne 21 km Galéria Nedbalka približne 21 km UFO Bratislava približne 21 km Maximiliánova fontána približne 21 km Dóm sv. Martina približne 21 km Michalská brána približne 21 km Prezidentský palác približne 21 km Bratislavský Hrad približne 21 km Múzeum dopravy približne 22 km Slavín približne 22 km Bunker B-S 4 Lány približne 23 km Horský park približne 23 km Botanická záhrada Bratislava približne 24 km Bratislavská ZOO približne 24 km Lanoland približne 24 km Bobová dráha - Koliba približne 24 km Zjazd na horských trojkolkách približne 24 km Lanovka na Kamzík približne 24 km Železná studnička približne 26 km Dunajské mlyny približne 26 km Hrad Biely Kameň približne 26 km Dračí hrádok približne 29 km Termálne kúpalisko Vincov les približne 30 km Limbašská vyvieračka približne 31 km Hrad Devín približne 31 km Modra približne 32 km Hrad Pajštún približne 32 km Vlastivedné múzeum Galanta približne 32 km Renesančný kaštieľ v Galante približne 33 km Sandberg približne 33 km Relaxačné centrum Horné Saliby približne 33 km Kúpalisko Retro Thermal približne 34 km Kaštieľ v Budmericiach približne 35 km Pezinská baba približne 36 km Abeland - gazdovská dedinka približne 37 km Biofarma Príroda Salaš Stupava približne 37 km Vodná nádrž Lozorno približne 38 km THERMAL CORVINUS Veľký Meder približne 38 km Hrad Červený kameň približne 38 km Kúpalisko Kamenný mlyn približne 38 km Vodná nádrž Kráľová približne 39 km Kostol sv. Heleny približne 40 km Malá synagóga v Trnave približne 41 km Relax Aqua & Spa približne 41 km Bobria hrádza / Náučný chodník približne 42 km

Mohlo by Vás zaujímať