Dovolenka v Penzióne Centrál – Oščadnica s wellness, polpenziou a minigolfom

Penzión CENTRÁL, Veľká Rača – Oščadnica

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Dovolenka v Penzióne Centrál – Oščadnica s wellness, polpenziou a minigolfom

Penzión CENTRÁL, okres Čadca, Veľká Rača – Oščadnica Penzión CENTRÁL, okres Čadca, Veľká Rača – Oščadnica (mapa)

Ukončené od 86,00 €

od 86,00 €

Bežná cena: 118 - 572,00 €

Viete, čo je skvelé na severe Slovenska? Je tam kopa zelene, svieži vzduch a množstvo príležitostí na oddych. V penzióne Centrál v Oščadnici môžete napríklad zrelaxovať v novom bazéne či v rôznych saunách. Ak by vám chýbalo viac pohybu, vydáte sa na turistické chodníčky alebo si zahráte minigolf. A energiu, tú doplníte chutnou polpenziou.

8,5

Veľmi dobré hodnotenie

44 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Baby friendly pobyt s polpenziou Baby friendly pobyt s polpenziou

Bazén s protiprúdom, tri sauny, ochladzovacia kaďa, oddychová miestnosť Bazén s protiprúdom, tri sauny, ochladzovacia kaďa, oddychová miestnosť

Minigolf, stolný tenis, fitness Minigolf, stolný tenis, fitness

Pokojné horské prostredie a milý personál Pokojné horské prostredie a milý personál

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Ponuka je ukončená.

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Penzión CENTRÁL

 • sauna sauna
 • vnútorný bazén vnútorný bazén
 • wifi pripojenie wifi pripojenie
 • detský kútik detský kútik
 • úschovňa lyží úschovňa lyží
 • úschovňa bicyklov úschovňa bicyklov
 • fitness centrum fitness centrum
 • reštaurácia reštaurácia
 • hotelový bar hotelový bar
 • 24-hodinová recepcia 24-hodinová recepcia
 • vlastné parkovanie vlastné parkovanie
 • balkón balkón
 • baby friendly baby friendly
 • pet friendly pet friendly
 • v blízkosti svahu v blízkosti svahu
 • dostupnosť bez auta dostupnosť bez auta
 • polpenzia polpenzia
 • bezplatné parkovanie bezplatné parkovanie
 • 1 prístelka 1 prístelka
 • 2 prístelky 2 prístelky
 • 3 prístelky 3 prístelky
 • vstup do wellness vstup do wellness

Viete, čo je skvelé na severe Slovenska? Je tam kopa zelene, svieži vzduch a množstvo príležitostí na oddych. V penzióne Centrál v Oščadnici môžete napríklad zrelaxovať v novom bazéne či v rôznych saunách. Ak by vám chýbalo viac pohybu, vydáte sa na turistické chodníčky alebo si zahráte minigolf. A energiu, tú doplníte chutnou polpenziou.

Vybavenie

Penzión je vhodný pre rodiny s deťmi, pre školy v prírode a školské výlety. V ponuke sú 2-, 3-, 4-posteľové izby. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC, umývadlo), televízorom a chladničkou. Možnosť bezplatného pripojenia na internet v celom objekte penziónu.

Hostia majú ďalej k dispozícií priestrannú spoločenskú miestnosť, wifi, stolný tenis, stolný futbal, posilňovňu, wellness - vírivku, fínsku saunu s ľadovým vedrom, kúpaciu kaďu s teplou vodou 38 °C.

Určite si vychutnáte príjemný pocit teplej vody v kombinácii s kysuckým čerstvým vzduchom.

V lete môžete využiť záhradné posedenie, ohnisko a záhradný gril kde si pripravíte rôzne dobroty. Pre deti je pripravené detské ihrisko, kde sa môžu dosýta vyšantiť. V areáli penziónu je aj vlastné bezplatné parkovisko.

Oščadnica sa nachádza v Kysuckých Beskydách. Vďaka tomu je v Oščadnici a okolí krásna príroda a hory s množstvom turistických a cykloturistických trás. Náučné chodníky alebo vychádzkové trasy. Každý turista si príde na svoje.

 • - Pre športovcov je tu pripravené moderné stredisko Oščadnica - Veľká Rača
 • - Zimné športy a možnosti na Kysuciach v Oščadnici - Veľká Rača

Počas letnej sezóny si v Oščadnici môžete vybrať zo širokej palety možností. Hlavnou atrakciou letnej sezóny na Veľkej Rači je samozrejme bobová horská dráha. Nástup na bobovú dráhu sa nachádza na vrcholovej stanici lanovky na Dedovke. Cestu hore môžete absolvovať aj peši po turistickej žltej trase na hrebeň a odtiaľ vpravo k vrcholovej stanici na Dedovku. Ďalšia možnosť zábavy a adrenalínu je absolvovať lanový park či lezeckú stenu, cez trampolíny až po zjazd na bicykloch, kolobežkách, motorových štvorkolkách.

Kontakt

Penzión CENTRÁL

Penzión CENTRÁL

Oščadnica 893
02301 Oščadnica
Slovensko
+421 414 38 29 74, +421 905 477 501

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00

penzioncentral@penzion-central.sk
www.penzion-central.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Snowparadise Veľká Rača Oščadnica približne 4 km Kysucké múzeum Čadca približne 7 km Orloj so slnečným časom približne 11 km Rozhľadňa na vrchu Bobovec približne 12 km Rozhľadňa Marťákov kopec približne 13 km

Kamenné gule približne 13 km Historická železnica Vychylovka približne 14 km Vychylovské prahy približne 15 km ZAGRON Komplex Istebna približne 15 km Vodná nádrž Nová Bystrica približne 16 km Skanzen Vychylovka - Múzeum kysuckej dediny približne 17 km Kaštieľ Radoľa približne 17 km Múzeum turistiky približne 19 km Rezidencia prezidenta Poľska približne 19 km Czerniańskie jezero približne 20 km Rozhľadňa Terchovské srdce približne 22 km Sudopark približne 22 km Korňanský ropný prameň približne 22 km Jánošíkove múzeum približne 23 km Múzeum trofejí Adama Małysza približne 23 km Múzeum lyžovania približne 25 km Vodný park Tropikana približne 25 km Budatínsky zámok približne 25 km Jánošíkove diery približne 26 km Rozhľadňa na Svederníckom vrchu približne 26 km Veľký Rozsutec približne 28 km Aqua Eden približne 29 km Hrad Strečno približne 29 km Múzeum pivovaru Żywiec približne 33 km Lietavský hrad približne 34 km Artikulárny kostol v Istebnom približne 35 km Súľovský Hrad približne 37 km Kúpalisko Laura približne 37 km Súľovské skaly približne 37 km Rajecké Teplice - kúpele približne 37 km AquaRelax Dolný Kubín približne 39 km Drevený kolonádový most približne 39 km Oravský Hrad približne 40 km Slovenské národné literárne múzeum približne 41 km Arpádovský kaštieľ približne 42 km Kúpalisko Veronika približne 42 km Socha Krista v Kline približne 43 km Manínska tiesňava približne 43 km Leštiny - Drevený artikulárny kostol približne 44 km Sklabinský hrad približne 44 km Múzeum slovenskej dediny v Martine približne 44 km Považský hrad približne 45 km Rezervácia ľudovej architektúry približne 46 km Veľký Choč približne 46 km Autokino Orava približne 47 km Betlehem v Rajeckej Lesnej približne 47 km Babia Góra približne 48 km Čutkovská dolina približne 48 km Obrovo približne 48 km Hrad Likava približne 48 km Oravská priehrada približne 49 km Hrad v Kończycach Małych približne 49 km Kráľovstvo Hrabovo približne 49 km

Mohlo by Vás zaujímať